Top

FORM Şirketler Grubu Hakkında

Form Şirketler Grubu olarak ticari ve merkezi iklimlendirme sektöründeki 55 yıllık tecrübemizle, bu alanın lider firmalarından birisiyiz. Uzun yıllardır otellerden AVM’lere, iş merkezlerinden fabrikalara son derece geniş bir pazarda, müşterilerimize enerjinin verimli kullanıldığı ve doğru mühendislik hizmetleri ile donatılmış projeler sunuyor, iklimlendirme sistemlerimizle yaşam alanlarının hava konforunu yükseltiyoruz.

Öte yandan ortaklık anlaşmamız bulunan Japon devi Mitsubishi Heavy markası ile Türkiye çapındaki konsept mağazalarımızda siz tüketicilerimizi son teknoloji split klimalarla buluşturuyoruz.

Bununla birlikte Covid-19 ile mücadele döneminde kurumsal firmaların sağlıklı ve güvenli iklimlendirme ihtiyacını karşılamak adına alternatif teknolojik çözümler üretmeye başladık. Bu kapsamda geliştirdiğimiz ve kapalı alanlarda bulunan iklimlendirme sistemlerine entegre edilebilen UV-C Sterilizasyon Uygulamaları ile yaşamın her alanında sağlıklı hava çözümleri sunuyoruz. Yerli üretim alanındaki başarılı faaliyetlerimizi, İzmir’de bulunan, 20.000 m2 açık alan üzerine 14.000 m2 kapalı alandan oluşan üretim tesisimizde %100 yerli mühendislik ve başarılı Ar-Ge projeleri ile sürdürüyoruz.

Yerli üretim alanındaki gücümüz ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, sizler için NEFFES Hava Temizleme Cihazı’nı geliştirdik. Yaşam alanlarınızı zararlı partiküllerden arınmış, sağlıklı bir hava ile buluşturan, mekanlara adeta ferah bir nefes aldıran NEFFES Hava Temizleme Cihazını sektördeki 55 yıllık tecrübemiz ile sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Genel Müdürlük İletişim: 

0212 286 18 38
www.formgroup.com
neffes@formgroup.com

Split Klima

Kaset Tipi Klima

Fancoil

Water Sourced Heat Pump

VRF Dış Ünite

Paket Klima

Soğutma Grubu